Ogarnij swój dzień - Karina Sęp

Dostępność: brak towaru
Cena: 40,00 zł 40.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.25
Kod produktu: 978-83-64307-78-2

Opis

Jak wygląda twój dzień, tydzień, rok? Jak układasz sobie sprawy codzienne i niecodzienne? Czy realizujesz cele i spełniasz swoje marzenia? Czy potrafisz wykorzystać okoliczności, pomocnych ludzi, technologię czy inne elementy świata, aby pomagały Ci w realizacji tego, co jest ci potrzebne? Czy w tym wszystkim masz czas dla siebie, aby pomyśleć, wypić w spokoju kawę, poczytać trzy strony w książce, pójść do kina albo na rower?

Jak zrobić, aby „zmieścić” w dwudziestu czterech godzinach to, co chcesz, i to, co ważne dla Ciebie? Może w środku jest odpowiedź? Sprawdź! Czasem przesunięcie jednego elementu, przestawienie otaczających przedmiotów, inspiracja, iskra, mały ruch zmieniają nasze życie. Z tego, co napisałam, weź to, co dla Ciebie najlepsze!

Karina Sęp – absolwentka ekonomii na Uniwersytecie Gdańskim, posiada tytuł MBA. Coach ICC i absolwentka podyplomowych studiów coachingu w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Trener Akademii Skutecznego Działania Iwony Majewskiej Opiełki. Autorka książki „Mapa marzeń. Mapa celów” oraz bloga na tematy, które porusza w książkach.  Od prawie dwudziestu lat związana zawodowo z jedną z największych światowych firm zajmujących się produkcją i handlem surowcami. Mama trójki wspaniałych dzieci.

Kreatywna, aktywna, dobrze zorganizowana, zawsze chętna do nowych wyzwań i zadań. Potrafi zachęcać ludzi do zmian, wspomagać w rozwoju oraz pokazywać nowe drogi dojścia do celu, porządkowania życia i  osiągania marzeń. Łączy w swojej pracy różne narzędzia rozwojowe z wiedzą z wielu dziedzin.Swoim życiem potwierdza, że zmiany są możliwe, trzeba tylko znaleźć właściwy dla siebie sposób ich realizacji, no i bardzo chcieć.

Zapraszamy na stronę autorki:www.karinasep.com

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

30 marca 2016

To idealna książka dla osób zapracowanych, które każdego dnia wcielają się w najrozmaitsze role społeczne i mają problem z organizacją swojego czasu. Karina Sęp pokazuje jak proste zmiany, nawet w najbliższym otoczeniu, przyczyniają się do tego, że dzień jest bardziej zorganizowany. Wiele wskazówek i podpowiedzi, które często bez problemu można wprowadzić u siebie. Jednocześnie już na wstępie autorka zaznacza: „Weźcie sobie z tej książki wszystko, trochę albo nic.” Żadnego przymusu, żadnej presji. W swoim otoczeniu Karina Sęp uchodzi za osobę bardzo zorganizowaną i poukładaną, a jej książka jest opisem tego, w jaki sposób do tego doszła. Sporo patentów, czy rozwiązań jest jasna, logiczna i prosta, ale szczerze powiedziawszy sama bym na to nie wpadła np. dwie zmywarki albo naleśniki smażone na trzech patelniach. Autorka nie tylko wymienia to, co wprowadziła w swoim domu, ale szczegółowo argumentuje każdy swój wybór, czyli przykładowo dlaczego dwie a nie jedna zmywarka. To samo dotyczy każdej innej płaszczyzny. Co o książce mówi sama autorka? „Ta książka nie ma być sztywnym poradnikiem ani też zbiorem wytycznych, jak ktoś ma robić coś tak czy siak. Raczej chciałabym, aby była wesołą opowieścią, w której każda kobieta znajdzie kawałek siebie. Jedne zainspiruje do zmiany, spowoduje, że dostrzegą coś małego, co można zrobić inaczej, tak aby było im łatwiej, prościej i bardziej w zgodzie ze sobą żyć. Inne odrzucą z odrazą i niechęcią taki poukładany, uporządkowany i maksymalnie zorganizowany dzień, ceniąc sobie tym bardziej swój powolny niespieszny i mniej ogarnięty bieg zdarzeń. Znajdą się też takie kobiety, żyjące podobnie do mnie, które nie tylko dobrze się ubawią, czytając o sobie samych, ale też zainspirują do kolejnej zmiany.” Książka „Ogarnij swój dzień” jest podzielona na kilka rozdziałów i z tym, że każda kobieta może znaleźć kawałek siebie i coś dla siebie zgadzam się całkowicie. Jest część poświęcona organizacji domu i jego przestrzeni, organizacja w pracy i kiedy autorka ma dzień wolny. Osobny rozdział poświęcony jest zmianom i stanom emocjonalnym, jakie im towarzyszą. Całość staje się przyjemną i zarazem bardzo wartościową lekturą. Na wielu stronach pojawiają się diagramy i humorystyczne ilustracje, a na każdym z nich znajduje się ukryty pierścionek z niebieskim oczkiem, który trzeba znaleźć. Ja znalazłam sporo drobnych tricków i metod, jakie mogę wykorzystać u siebie, może i Wam się przydadzą? Jeżeli obudziłam w Was ciekawość, polecam lekturę książki, ręczę za to, że się nie zawiedziecie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl