Mapa marzeń - mapa celów - Karina Sęp

Dostępność: brak towaru
Cena: 40,00 zł 40.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Kod produktu: 978-83-62465-91-0

Opis

Teraz Ty! Teraz czas na Ciebie!

Jakie masz marzenia? Jakie cele w życiu? Czy jesteś we właściwym miejscu, pracy, związku, domu, kraju? Czy realizujesz swoje cele i marzenia czy też jesteś tylko częścią czyjegoś planu? Rodziców, męża, żony, partnera, partnerki, szefów, znajomych? Czy wiesz, czego chcesz? Jeżeli Ty to będziesz wiedzieć, świat na to odpowie, wspomagając Twoje marzenia i cele.

Karina Sęp – absolwentka ekonomii na Uniwersytecie Gdańskim, posiada tytuł MBA. Coach ICC oraz partner Akademii Skutecznego Działania Iwony Majewskiej-Opiełki. Od prawie dwudziestu lat związana zawodowo z jedną z największych firm światowych zajmujących się produkcją i handlem surowcami. Kreatywna, aktywna, dobrze zorganizowana, zawsze chętna do nowych wyzwań i zadań. Potrafi zachęcać ludzi do zmian, wspomagać w rozwoju oraz pokazywać nowe drogi dojścia do celu i osiągania marzeń. Łączy w swojej pracy różne narzędzia rozwojowe i wiedzę z wielu dziedzin. Swoim życiem potwierdza, że zmiany są możliwe. Trzeba tylko znaleźć właściwy sposób ich realizacji i bardzo chcieć.
 

Opinie o produkcie (2)

16 lutego 2016

Książka zarówno dla początkujących w sferze rozwoju osobistego, jak i dla tych, którym wydawało się, że wiedzą JAK. Uświadamiająca. I niezwykle kobieca.

30 marca 2016

O czym marzysz? Z pozoru bardzo proste pytanie, nie wymagające dłuższego zastanowienia. A w jaki sposób dążysz do realizacji tego marzenia? I tu może pojawić się problem. Bo o ile marzenie jest przyjemne i nie wiąże się ze zbytnim dodatkowym wysiłkiem, o tyle żeby je urzeczywistnić konieczne jest już zaangażowanie i podjęcie konkretnych działań. Niektórzy mogą powiedzieć, że z marzeniami jest tak jak z tym króliczkiem, którego się goni, bo sprawia to największą przyjemność. Być może część z Was słyszała o tzw. Mind mapping (mapa myśli) - technice, która opiera się przede wszystkim na innym (i wg osób ją stosujących – bardziej efektywnym) sposobie notowania, przedstawiania zagadnień. Mapa marzeń ma trochę inne zadanie, inaczej też się ją projektuje, a jednak łatwo można znaleźć elementy łączące te dwie techniki. Mapa marzeń służy przede wszystkim do samorozwoju, jest narzędziem, które ma nam pomóc w lepszym zrozumieniu swoich pragnień, marzeń i potrzeb. Bywa bowiem tak, że tylko nam się wydaje, że czegoś chcemy. Mapa marzeń służy do wizualizowania swoich marzeń, ich precyzowaniu i przekształcaniu w cele. Starannie przygotowana wygląda imponująco – kolorowa, przypomina plakat, a co najważniejsze zawiera treści bliskie „właścicielowi” mapy. Powinna być widoczna i znajdować się w takim miejscu, żeby można było często do niej wracać. Nie powinna zawierać za dużo tekstu – pobudzać wyobraźnię i przyciągać wzrok mają przede wszystkim obrazki, zdjęcia, kolory. Karina Sęp, autorka „Mapy marzeń, mapy celów”, w bardzo przystępny i rzeczowy sposób opisuje proces tworzenia własnej mapy, zwraca uwagę na najważniejsze jej elementy, podpowiada jak zacząć. Co ciekawe i pomocne w lepszym zrozumieniu tworzenia map autorka opowiada swoją historię z tworzeniem map marzeń, co więcej – pokazuje je czytelnikowi. Książkę można potraktować jako jedno z narzędzi rozwojowych dostępnych na rynku, jako nową drogę do lepszego poznania siebie lub jako drogę, która ma nas wesprzeć w realizacji marzeń.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl