Golden Matrix. Jak nawiązać efektywny kontakt z Twoim Klientem - Adam Ubertowski

Dostępność: brak towaru
Cena: 25,00 zł 25.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4
Kod produktu: 978-83-64307-99-7

Opis

Golden matrix to książka ukazująca, w jaki sposób uzyskać maksimum efektywności w kontakcie z Klientem, jak zredukować do minimum niepotrzebne wysiłki i skupić się na tym, co najbardziej istotne w danej odmianie biznesowej relacji.

„Na własny użytek nazwaliśmy to podejście strategią kota, gdyż wytrawny akwizytor, sprzedawca, negocjator, budowniczy relacji (właściwe proszę podkreślić) powinien zachowywać się jak rasowy kot: zużywać tylko tyle energii, ile to konieczne”.

                                                                                                                                             Ze Wstępu

dr Adam Ubertowski – ukończył socjologię na Uniwersytecie Jagiellońskim (1991) i psychologię na Uniwersytecie Gdańskim (1998). Absolwent Comprehensive Management Program w Central Connecticut State University (1998). W roku 2005 obronił doktorat na Wydziale Ekonomicznym UG z dziedziny ekonomii behawioralnej (postawy podatkowe). Licencjonowany Coach ICC. Wykładał na UG, jest Dyrektorem Programowym MBA GFKM. Z branżą HR związał się w latach 90., od osiemnastu lat kieruje firmę doradczo-szkoleniową Soulinvest. Doradza zarządom licznych firm w tworzeniu strategii personalnych. Specjalizuje się w rekrutacji i selekcji kandydatów na wysokie stanowiska kierownicze oraz w prowadzeniu szkoleń dla kadry menedżerskiej i z zakresu zaawansowanych technik sprzedaży, negocjacji, wpływu społecznego. Jest autorem między innymi książek Ja.com oraz Psychologii biznesu.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

11 sierpnia 2016

Kontakt z klientem to temat złożony i omawiany na wielu szkoleniach. Adam Ubertowski, doświadczony szkoleniowiec i psycholog, poświęcił temu zagadnieniu swoją najnowszą książkę o obco brzmiącym tytule Golden Matrix. Jak nawiązać efektywny kontakt z Twoim Klientem? Czymże jest ta złota matryca? Na co może przydać się przedsiębiorcy czy pracownikowi działu sprzedaży? Mimo obcego brzmienia, założenia modelu Golden Matrix są niezwykle proste. Skorzystać z niego może każdy, od ulicznego sprzedawcy po trenera prowadzącego szkolenia ze sprzedaży. Podstawą jest prawidłowe mierzenie sił na zamiary. Książka porządkuje też patrzenie na relację z klientem. Nie każda relacja z klientem wymaga długotrwałego pielęgnowania i analizowania jego potrzeb, co proponuje się współcześnie podczas szkoleń biznesowych: Nie potrafiłem tego uchwycić, a tym bardziej zwerbalizować, ale czułem w kościach, że jest tutaj jakieś generalne pomieszanie pojęć. Że większość nie ma racji, sądząc, iż sprzedaż samochodu premium (w domyśle: w pakiecie z wieloletnią piekielnie drogą usługą serwisową) to dokładnie to samo, co sprzedaż turyście pamiątkowego magnesu na lodówkę (w domyśle: nigdy się już nie spotkamy, bo nawet jak pan tu jeszcze kiedyś powróci, to nie kupi drugiego magnesu). Co więcej, warto mieć świadomość na temat swoich zasobów – i wykorzystywać je w określonym typie kontaktu z klientem – czy będzie to akwizycja, sprzedaż klasyczna, budowanie relacji czy negocjacje pozycyjne. Adam Ubertowski w swoim modelu sugeruje, że każdy może odnaleźć obszar kontaktu z klientem, w którym będzie dobrze sobie radzić. Dodatkowo przedstawia szereg technik, które można zastosować w praktyce. Adam Ubertowski pisze z lekkością, stosując język przyjazny każdemu użytkownikowi i wzbogaca tekst obrazowymi przykładami. Golden Matrix jest krótką książką, która ma szansę wesprzeć każdego, kto zajmuje się kontaktem z klientem proponując konkretne rozwiązania i sposoby na radzenie sobie w rzeczywistości sprzedażowej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl