Drzazga - Piotr Bojarski

DRZAZGA_FRONT_RGB.jpg
  • promocja
  • nowość
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 14 dni
Cena: 35,00 zł

Cena regularna: 45,00 zł

35.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 45,00 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: 978-83-68740-15-8

Opis

Wiosenna promocja do końca maja!

Wysyłka po 11.05.

 

Kobiety miewają tajemnice, które kosztują życie

Bogdan Popiołek, nauczyciel i „wieczny singiel” zakochuje się po czterdziestce. Kiedy już myśli, że trafił do nieba, znajduje swoją dziewczynę martwą. Anita właśnie wchodziła w politykę. Czy zginęła, bo naraziła się komuś w trakcie kampanii wyborczej?

Policja prowadzi śledztwo ospale, więc Popiołek bierze sprawy w swoje ręce. I ze zdumieniem odkrywa, że Anita wcale nie była osobą, jaką znał. Czy jej przeszłość skrywała mroczną tajemnicę?

„Drzazga” to kryminalna opowieść o poczuciu straty i o rozpaczy, która przechodzi w gniew.

Piotr Bojarski – zodiakalny strzelec. Miłośnik gór, podróży małych i dużych, dobrej literatury i europejskiego kina. Autor serii kryminałów retro, rozgrywających się w międzywojennym Poznaniu (m.in. Kryptonim Posen, Pętla, Szmery czy Mora), a także współczesnej serii sensacyjnej z postacią Bogdana Popiołka – śledczego naturszczyka (Biegacz, Pokuszenie). Przez szereg lat był dziennikarzem i redaktorem „Gazety Wyborczej”, dziś kieruje poznańskim Centrum Szyfrów Enigma. W dorobku ma także thrillery historyczne: Coraz ciemniej w Wartheland i Juni, a także książki non-fiction, takie jak 1956. Przebudzeni czy Fiedler. Głód świata.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl