Trener osobisty. 365 dni z Iwoną Majewską-Opiełką

Dostępność: brak towaru
Cena: 50,00 zł 50.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 3.71429
Kod produktu: 978-83-62465-90-3

Opis

„Trener osobisty” to codzienne spotkania z autorką i wykonywanie pod jej okiem kolejnych kroków w kierunku pełniejszego i szczęśliwszego życia. Czytelnik znajdzie tu wszystko, co jest potrzebne do wsparcia indywidualnego rozwoju.

Iwona Majewska-Opiełka – prekursorka i jedna z najciekawszych postaci ruchu rozwoju potencjału człowieka w Polsce. Charyzmatyczna, budząca entuzjazm – inspiruje i porywa do działania. Od 1990 roku w ramach własnej firmy prowadziła szkolenia i doradztwo w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Jako pierwsza w Polsce prowadziła zajęcia wspierające skuteczne działanie jednostek i firm. Stworzyła spójną koncepcję rozwoju ludzi i organizacji, dostosowaną do polskich realiów i mentalności. Nazwała ją logodydaktyką. Jest psychologiem, specjalistą w zakresie kierowania ludźmi, mentorem, coachem i doradcą dla najwyższej kadry kierowniczej. W 2000 roku założyła w Polsce AKADEMIĘ SKUTECZNEGO DZIAŁANIA. Jest autorką kilkunastu książek.
 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (4)

11 kwietnia 2016

Recenzja będzie tendencyjna… A to dlatego, że ktokolwiek przeczytał tę książkę i zastosował się do zaleceń w niej zawartych, nie będzie w stanie napisać ani jednego złego słowa. Jeśli książkę zrozumieliśmy, podeszliśmy do niej otwarcie, z zamierzeniem wydobycia swojego największego potencjału, to nie ma innej opcji, żeby książki nie uznać za swoistą „biblię”. Stosując się do jednego z pierwszych i najprostszych haseł – idei przewodnich, wszystko co werbalizujemy, przesiewamy przez trzy sita – sito prawdy, sito dobra i sito użyteczności. Zatem popłyną tu same dobre słowa. Na temat dbania o siebie jako o cząstkę wszechświata, uważności w życiu pełnym elektronicznych „czasopożeraczy”, a przede wszystkim pozytywnego myślenia, gdyż to co myślimy, staje się tym co mówimy, a to co mówimy staje się naszą przyszłością. Po raz kolejny prekursorka polskiej Akademii Skutecznego Działania oraz twórczyni logodydaktyki (spójna koncepcja rozwoju ludzi dostosowana do realiów i mentalności) podarowała czytelnikom cenny skarb. Jak każda książka Majewskiej – Opiełki zawiera wszystko, co potrzebne do wsparcia indywidualnego rozwoju. W dzisiejszych czasach ludzie coraz częściej szukają terapii lub sposobu na życie, skutecznej w odniesieniu nie tylko do ciała fizycznego. Dzięki autorce, czytelnik zwraca uwagę na łączność ciała z duchowością i mentalnością. Lektura na cały rok, codzienne dawki są uzależniające (na szczęście)!

11 kwietnia 2016

„Trener osobisty” Iwony Majewskiej – Opiełki, książka, którą właśnie skończyłam, nie należy do kategorii tych, które odkłada się po zakończeniu na półkę. Ba! Nawet jednorazowo nie można jej przeczytać i to bynajmniej nie tylko ze względu na objętość. Stanowi ona doskonały podręcznik rozwoju osobistego, który zakłada rok pracy nad sobą, rozwojem i dążenia do szczęśliwego życia. Sama jego konstrukcja przypomina kalendarz i w pewnym sensie tak można to traktować. Każdy jedno lub dwustronny rozdział opatrzony jest nie tylko tytułem, ale i numerem dnia pracy z książką i wykropkowanym miejscem na wprowadzenie daty. Wszystkie teksty rozpoczynają się krótkim inspirującym cytatem a kończą ćwiczeniami jakie są do wykonania w danym dniu. Abym miała pogląd na to, o czym jest „Trener osobisty”, czego się spodziewać i co Wam o niej opowiedzieć, przeczytałam ją całą – jest niezwykła! Jednocześnie wiem o tym, że moje dwutygodniowe czytanie daje minimalne korzyści rozwojowe w porównaniu z roczną pracą. I chociaż jestem po lekturze całości, zamierzam książkę przeczytać jeszcze raz – poprawnie.

11 kwietnia 2016

Autorka namawia do polubienia zmian, które są nieodłącznym elementem naszego życia. Pokazuje, że życie zaczyna się tam, gdzie wychodzi się ze strefy komfortu. Ciekawym rozwiązaniem są cytaty przy każdym z rozdziałów. Niezwykle inspirujące, nadają się wręcz do powieszenia nad biurkiem. Do tego prosty, przyjazny czytelnikowi język i przejrzysty układ książki sprawiają, że staje się ona dobrym kompanem każdej wolnej chwili.

19 stycznia 2018

TrenerOsobisty to nie jest zwykła książka do czytania. Jest to pozycja dla ludzi którzy, codziennie tak jak sportowcy muszą trenować by dojść do mistrzostwa tak praca z tą fantastyczną książką Pani Iwony doprowadzi ciebie do mistrzostwa w prowadzeniu Swojego Życia. Mnie takiej wiedzy zabrakło wtedy kiedy po omacku prowadziłem swoje Życie Rodzinne i Biznesowe. Ta książka jest kluczem do rozwoju swoich Życiowych kompetencji, by uniknąć prostych wpadek. Oraz daje wskazówki z najważniejszych 5 obszarów Które kształtują naszą postawę. Dzisiaj wiem czego mi zabrakło w kluczowych decyzjach Życiowych. Od trzech lat pracuję nad tymi pięcioma obszarami na które nacisk kładzie autorka w tej książce czyli:poczucie własnej wartości, poczucie spójności wewnętrznej, poczucie obfitości. Pozytywne myślenie i proaktywność.Pani Iwonka twierdzi i się jak najbardziej z tym zgadzam, że aby działać Skutecznie i być Szczęśliwym potrzeba nam tych 5 cech Charakteru. Jako były sportowiec i trener sportowy..wiem że sukces nie zawsze przychodzi szybko dlatego pracuję nad swoimi zmianami.Ta pozycja jest dla wszystkich którzy chcą przejść przez Życie z otwartą Głową i Umysłem z dobrymi Nawykami oraz Wiedzą,która pozwoli nam dobrze obchodzić się z Życiem i Prawami Wszechświata.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl