Blogosfera opiniuje – Krew Habsburgów i Spadkobierca

Okres świąteczny sprzyjał czytaniu, z czego się bardzo cieszymy, tym bardziej że wiele osób poświęciło swój cenny czas na przeczytanie naszych powieści.

                                                   

Dziś kilka słów o Krwi Habsburgów Adama Węgłowskiego. „Wielowątkowość tej powieści – pisze autorka bloga Książki w eterze – jest zachwycająca. Jestem pod wrażeniem plastyczności w sposobie oddania ówczesnych realiów oraz niezwykłej dynamiki akcji. Z tą książką nie sposób się nudzić! Sensacja miesza się z romansem, a kryminał z kawałkiem autentycznej historii. Doskonała książka detektywistyczna w stylu retro”.

Podobny entuzjazm wzbudził Spadkobierca Agnieszki Pruskiej: „Mnie to zauroczyło. Nareszcie coś, co nie dzieje się na zwariowanych obrotach, coś idącego swoim krokiem. Przede wszystkim jednak coś swojskiego. Bo powieści Agnieszki Pruskiej faktycznie pokazują naszą polską policję oraz to jak prowadzone są u nas śledztwa. W końcu coś prawdziwego, realistycznego i choć niewbijającego w fotel, to jednak wartego uwagi. Polecam Uszkiera i jego przygody każdemu. Szczególnie miłośnikom tych mniej krwawych kryminałów i spokojniejszej akcji” – pisze autorka bloga Świat między stronami. Dziękujemy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl